środa, 10 sierpnia 2016

Z tej strony Natalia.. :)

Hej kochani ! Z tej strony Natalia. To mój pierwszy post na blogu innej osoby, więc proszę o wyrozumiałość. Bardzo się cieszę, że mogę zawitać na bloga Weroniki i napisać stąd dla Was post :) Może na początku przedstawię Wam mojego młodo/starego bloga. Oto on : 
Dlaczego młodo/starego ? Ponieważ tak naprawdę miłość do blogowania zaczęła się od napisania pierwszego posta 1 marca 2014 roku. Prowadziłam bloga ponad rok, ale z czasem, nie czułam już w nim takiej energii. Chciałam coś w nim zmienić, ale już nie wiedziałam co. Z chwili na chwile traciłam siły na pisanie, na robienie zdjęć. Koniec końców, skończyłam pisać.. Zaraz! Jakich końców ? Od miesiąca znów tu jestem i nie zamierzam rezygnować z mojego bloga. 
Może teraz trochę o mnie. Mieszkam w Ostrowie Wielkopolskim, mam 18 lat, najbliższy rok szkolny dla mnie będzie miał tytuł ''Matura! Skup się !''. Chodzę do liceum na profil Filmowo-telewizyjny. Wybrałam ten profil, dlatego, że fascynowałam się fotografią, jednak po uczęszczaniu na warsztaty, poczułam, że bardziej interesuje mnie filmówka. Poza filmami uwielbiam słuchać muzyki, spacerować, opiekować się dziećmi i przesiadywać przed komputerem no i czytać i pisać blogi. 
Dobra już nie zanudzam. Jeśli nie macie jeszcze dosyć zapraszam na mojego bloga. Znajdziecie tam wszystko i nic. Przesyłam buziaki :*Zapraszam na mojego instagrama i snapa :)

     

2 komentarze:

  1. fajna wymiana :D dość ciekawa inicjatywa.
    Natalia, ciebie już obserwuje ;* . super zdjecia !!

    OdpowiedzUsuń
  2. Ju zaglądam do Ciebie :D

    rilseee.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń